ВКЛ / ВЫКЛ: ИЗОБРАЖЕНИЯ: ШРИФТ: A A A ФОН: Ц Ц Ц Ц
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының «Жітіқара ауданы білім бөлімінің Мүктікөл бастауыш мектебі» КММ
КГУ «Муктикольская начальная школа отдела образования Житикаринского района» Управления образования акимата Костанайской области
Қостанай облысы, Жітіқара ауданы, Муктиколь селосы, Ленин көшесі, 6 құрлыс
8(714-35)3 91 70
muktikol@zhitikara.edu.kz

Сәуір

Құрметті ата-аналар, оқушылар, мұғалімдер және біздің сайттың қонақтары.
Біздің сайтта ата-аналарға, балаларға және тәрбиешілерге, сондай-ақ мектеп өміріне қызығушылық танытқандарға арналған ақпарат бар. Мұнда сіз біздің ұжыммен жақынырақ таныса аласыз, өзіңіз үшін ақпарат, мұғалімдердің жұмысына, балалар мен олардың ата-аналарына пайдалы материалдар таба аласыз. Кері байланыс нысандарының көмегімен сіз мектеп мамандары мен әкімшілігіне сұрақтар мен ұсыныстармен тікелей жүгіне аласыз. Біздің мектептің жұмысы мен өмірі туралы ақпарат балалары біздің мектепке баратын ата-аналар үшін де, бізге жаңадан келгендер үшін де қызықты болады деп үміттенеміз.
Құрметпен, мектеп меңгерушісі Кучер Татьяна Владимировна

-----------------------------------

Уважаемые родители, ученики, учителя и гости нашего сайта.
Наш сайт содержит информацию для родителей, детей и педагогов, а также для всех, кто интересуется жизнью школы. Здесь вы сможете поближе познакомиться с нашим коллективом, найти для себя информацию, полезные материалы для работы педагогов, для детей и их родителей. С помощью форм обратной связи сможете напрямую обратиться к специалистам и администрации школы с вопросами и предложениями. Надеемся, что информация о работе и жизни нашей школы будет интересна как родителям, чьи дети уже посещают нашу школу, так и тем, кто только собирается к нам.
С уважением, заведующая школы Кучер Татьяна Владимировна

© 2024. Все права защищены.